Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Испорака на пратки
 • Брза пошта
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Индивидуалци
 • Превоз На Патници - Минибуси И Автобуси
 • Царински Складишта
 • Логистика
 • Такси Компании
 • Дрво За Огрев
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ајан Шпед 2021


 • Адреса: с.Раштани
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ален компани


 • Адреса: Коле Неделковски 17
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ален 2000


 • Адреса: с.Црквино
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангел транспорт


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 126
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10724 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аспром


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 126
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабуна


 • Адреса: Петре Прличко 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бесмир транс


 • Адреса: с.Бузалково
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби марк


 • Адреса: Орце Мартинов 70-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вардар Шпед


 • Адреса: Андон Шурков 22
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Веле-коптранс


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 221
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Веловски транспорт


 • Адреса: Камка Тоцинова 11
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дени Интернационал


 • Адреса: Раштански пат 2
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дехар Транс


 • Адреса: с.Долно Јаболчиште, Чашка
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10713 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елан-кооп


 • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) 16
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елма компани


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 58
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жарко


 • Адреса: К.Ј.Питу 75
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин пошта Радески


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 37
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирена 13-190


 • Адреса: Димко Најдов 60
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италеуромак


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 152
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јануш-превоз


 • Адреса: Никола Карев 9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 137 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 31 | | | веќе видена

За прв пат после девет години, Владата одлучува да утврди две нови компании како компании од посебно значење за државата за работа во кризна состојба. Станува ...
сите 178 | | | веќе видена

Не запира напредувањето на Кина во поглед на иновативноста на нејзината економија, па земјата е веќе многу блиску да влезе во групата на најиновативни држави ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи