Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Испорака на пратки
 • Брза пошта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Неготино

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Алеко-комерц


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10761 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андапедо


 • Адреса: Енгелсова 2
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10762 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бато транспорт


 • Адреса: Дојранска б.б.
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бор-Мар Шпед


 • Адреса: с.Криволак
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10759 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ботрај


 • Адреса: Дојранска, с.Тремник 29
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брза Пратка


 • Адреса: Маршал Тито 146
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вардар Транс


 • Адреса: Првомајска 5
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10762 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Глобетроттер


 • Адреса: с.Криволак
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10759 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гт транс


 • Адреса: 8-ми Ноември 14
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емша шпед


 • Адреса: Индустриска 14
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10761 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жак транс


 • Адреса: с.Долни Дисан
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10767 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Маршал Тито 128
 • Место: Неготино
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 15:30 • Саб од 10:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

К-В Компани 2015


 • Адреса: 11-ти Октомври 58
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ласко


 • Адреса: Петар Челевец 20
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10762 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мане Шпед 2022


 • Адреса: с.Долни Дисан
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Повардарие шпедиција


 • Адреса: Ацо Аџи Илов 14
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10762 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пост експрес


 • Адреса: Пекарев 14
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Про шпед


 • Адреса: Пекарев б.б.
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈10762 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стевик - Шпед


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 6
 • Место: Неготино

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 153 | | | веќе видена

Најави и консултации за мерки и помош во справувањето со последиците од енергетската криза и потребната набавка на енергенси, го одбележаа и вчерашниот ден. ...
сите 219 | | | веќе видена

Време зa читање: 8 минути Во време на глобалната економска криза се актуелизираше поимот стагфлација. Со овој збор се опишува состојба на економијата која се ...
сите 68 | | | веќе видена

Здружението на слепи лица од Битола додели благодарница за СН Осигурителен Брокер АД Битола како општествено одговорна компанија. Ова следи откако со поддршка ...
сите 2 | | | веќе видена

Македонската економија ја очекуваат бројни прилагодувања во претстојниот период за создавање на клима на конкурентност и одржливост на животната средина. Во ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи