Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Дојран
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Дојран

Б-р транспорт


 • Адреса: с.Николиќ
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈10813 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Динев Транспорт


 • Адреса: Кочо Рацин 9
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: Граничен премин Стар Дојран
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈10821 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јасика Комерц


 • Адреса: ул.1, с.Фурка б.б.
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Питу Гули 12
 • Место: Дојран
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комуни Ком


 • Адреса: Граничен премин Стар Дојран
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈10821 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал Транс


 • Адреса: ул.1 б.б.
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тодоров транспорт


 • Адреса: с.Фурка
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форти Давас


 • Адреса: Мирче Ацев 29
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈10814 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форти Давас


 • Адреса: Маршал Тито 23
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џокер


 • Адреса: с.Фурка
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈10808 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џокер


 • Адреса: с.Фурка
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џокер плус


 • Адреса: с.Фурка
 • Место: Дојран

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шт шпедиција


 • Адреса: с.Сретеново
 • Место: Дојран

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 126 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи