Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Берово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Испорака на пратки
 • Брза пошта
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Берово

Бонанца Транспорт


 • Адреса: Борис Кидрич 21
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈10776 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вадо Транс


 • Адреса: Ѓуро Салај 10-а
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈10775 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јани-транспорт


 • Адреса: Маршал Тито 10-б/7
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈10775 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго Експрес


 • Адреса: Бел Камен 7
 • Место: Берово
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кизла


 • Адреса: с.Митрашинци 85
 • Место: Берово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лапевски логистик


 • Адреса: Енгелсова 10
 • Место: Берово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мат-Транс 2022


 • Адреса: Маршал Тито 83
 • Место: Берово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мишо Транс


 • Адреса: с.Будинарци
 • Место: Берово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спенси ком


 • Адреса: Гоце Делчев, Смојмирово 6
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈10772 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хелло Пост


 • Адреса: Маршал Тито 40
 • Место: Берово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цоби-СМ


 • Адреса: Јане Сандански 62
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈10776 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 126 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 30 | | | веќе видена

Не запира напредувањето на Кина во поглед на иновативноста на нејзината економија, па земјата е веќе многу блиску да влезе во групата на најиновативни држави ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи