Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Царински складишта
 • Поморски транспорт
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Логистика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Шпедиции во Гевгелија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Интер Шипинг


 • Адреса: бул.Гевгелија K-2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Интер Шипинг е компанија чија главна дејност е меѓународен транспорт и организирање на превоз на сите видови стоки..

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536577539_79.png?t=true&w=300&h=300

Агро халаз


 • Адреса: Слободан Митров Данко 27
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бенекс


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вамеса


 • Адреса: бул.Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Граничен премин-Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ворлд шпед


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ВСЛ


 • Адреса: Караорман б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дел Кредере


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ди-ви пром


 • Адреса: бул.Гевгелија 2/34
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етд


 • Адреса: бул.Гевгелија K-2
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интера плус


 • Адреса: Маршал Тито 124
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интера плус


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин нехс


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 14
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин транс Капитал


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2-29
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: Индустриска 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карајан-шпед


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго


 • Адреса: Царинска база-плац
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 3 минути Делегација на турската компанија „Текнопанел“, предводена од сопственикот Орхан Кахвеџи одржа работна средба со премиерот Зоран Заев ...
сите 47 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 65 | | | веќе видена

Ефектите од глобалната криза во автомобилската индустрија се поприсутни во домашната економија, тврдат домашни познавачи коментирајќи ги најновите показатели ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи