Интер Шипинг

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Гевгелија K-2
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7553 км

  • Телефон 2: 071 299697
  • Факс: 034 215385
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536577539_79.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Интер Шипинг
Интер Шипинг е компанија чија главна дејност е меѓународен транспорт и организирање на превоз на сите видови стоки, од и до сите дестинации во светот, преку:
• поморско-контејнерски
• авионски
• копнен и
• железнички превоз

Вршиме и увозно царинење на стоки. Испораките што ги организираме ги опфаќаат сите видови стоки, преку збирни пратки, пратки кои се транспортираат со контејнери, пратки кои се транспортираат со церада, стоки за кои се потребни ладилници, како и течни гасови, плински боци..

Интер Шипинг располага со сопствен возен парк од 16 возила, од кои 15 се со оргинални платформи за контејнерски транспорт на стоки и едно возило со церада. Вршиме превоз и на габаритни стоки (тешки машини) од Грција во Македонија и обратно.

Компанијата Интер Шипинг успешно работи на македонскиот и меѓународниот пазар од 2007 година. Компанијата ги поседува сите валидни сертификати за внатрешен и за меѓународен транспорт, како и CMR осигурување на стоките кои ги превезуваме.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи