Шмеки

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Благоја Стефковски 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: Маџари

  • Факс: 02 2550492
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Шмеки е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на собни и влезни врати, прозори и балконски врати со капаци, патос, ламинат, паркет..

Генерални застапници сме на 'Горење Глин Жагарство', 'Песна Памече-Словенија', 'Лентингер-Аустрија', 'Пожгав-Хрватска', 'Било Калник-Хрватска', 'Лип Блед-Словенија', 'Алпод-Словенија', 'Натис Нашице-Хрватска'…

Нашата фирма ШМЕКИ ДООЕЛ Фатмир С. Романовце - Куманово е основана во 1990 година. Успешноста на нашето долгогодишно работење се темели на довербата кај нашите купувачи која ја стекнуваме со добриот квалитет на нашите производи со поволни и достапни цени за секој купувач лубезноста и деталните информации од нашите вработени како и навременото и ефикасно доставување на купените артикли. Ние сме посветни на постојан развој. Нашата цел е обезбедување, одржување и зајакнување на нашите позиции на актуелните пазари и разумно проширување во нови пазари со постојано следење на потребите на потрошувачите и задоволување на истите. Најголемата инвестиција на една компанија е инвестиција во човекот, затоа е важен развојот на компанијата да продолжува со нови предизвици и приказни.

Со увозот на мебел од Турција на спални соби, трпезариски гарнитури и друг квалитетен мебел кои се внимателно одбрани со своите карактеристики и ги задоволуваат стандардите за квалитет со добри цени ја задоволуваме палетата на производи за топол и срекен дом полн со љубов, мир и спокој.

НАСМЕВКАТА ВАША Е УСПЕХОТ НАШ!
повеќе

Постови

SHMEKI

Султан клуп маса 070254447 070351079Sultan klup masa 070254447 070351079

Photos from SHMEKI's post

🆕🆕🆕...NOVI MODELI...🆕🆕🆕💯 NAJDOBRA İ NAJEVTİNA PONUDA 💯🚐 BESPLATNA DOSTAVA NİZ CELA MAKEDONİJA 🇲🇰📩 ...

SHMEKI

🆕🆕🆕...NOVI MODELI...🆕🆕🆕💯 NAJDOBRA İ NAJEVTİNA PONUDA 💯🚐 BESPLATNA DOSTAVA NİZ CELA MAKEDONİJA 🇲🇰📩 ...

SHMEKI

Photos from SHMEKI's post

🏠🏠✔✔ŠMEKI✔✔🏠🏠Вашите омилени модели на собни врати .Разубавете го вашиот дом со модели на собни врат ...

Photos from SHMEKI's post

Султан клуп маса 070254447 070351079Sultan klup masa 070254447 070351079

Photos from SHMEKI's post

🆕🆕🆕...NOVI MODELI...🆕🆕🆕💯 NAJDOBRA İ NAJEVTİNA PONUDA 💯🚐 BESPLATNA DOSTAVA NİZ CELA MAKEDONİJA 🇲🇰📩 ...

Photos from SHMEKI's post

Цена со ДДВ:73.100 ден.

Спална соба Resital

Цена со ДДВ:58.400 ден.

Спална соба Guci

Цена со ДДВ:88.560 ден.

Спална соба Atlas

Цена со ДДВ:79.300 ден.

Спална соба Gold

Цена со ДДВ:89.170 ден.

Спална соба

Цена со ДДВ:646 ден.

Ламинатен под 8мм 4312 со фуга

Цена со ДДВ:522 ден.

Ламинатен под 7мм 4284

Цена со ДДВ:646 ден.

Ламинатен под 8мм 4696

Цена со ДДВ:1.360 ден.

Трослоен паркет 15 мм со изолација

Цена со ДДВ:560 ден.

Ламинат Vario 8 мм со монтажа

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи