Радиус (100км)

Шмеки

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Благоја Стефковски 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: Маџари

  • Телефон 2: 070 351075
  • Факс: 02 2550492
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Нашата фирма ШМЕКИ ДООЕЛ Фатмир С. Романовце - Куманово е основана во 1990 година.
Работењето на нашата фирма започна со увоз, продажба и монтажа на собни и влезни врати, прозори и балконски врати со капаци, патос, ламинат, паркет...

Генерални застапници сме на 'Горење Глин Жагарство', 'Песна Памече-Словенија', 'Лентингер-Аустрија', 'Пожгав-Хрватска', 'Било Калник-Хрватска', 'Лип Блед-Словенија', 'Алпод-Словенија', 'Натис Нашице-Хрватска'…
Успешно работиме веќе 26 години.

Успешноста на нашето долгогодишно работење се темели на довербата кај нашите купувачи која ја стекнуваме со добриот квалитет на нашите производи со поволни и достапни цени за секој купувач лубезноста и деталните информации од нашите вработени како и навременото и ефикасно доставување на купените артикли.
Ние сме посветни на постојан развој. Нашата цел е обезбедување, оджување и зајакнување на нашите позиции на актуелните пазари и разумно проширување во нови пазари со постојано следење на потребите на потрошувачите и задоволување на истите.

Најголемата инвестивија на една компанија е инвестиција во човекот, затоа е важен развојот на компанијата да продолжува со нови предизвици и приказни.

Со увозот на мебел од Турција на спални соби, трпезариски гарнитури и друг квалитетен мебел кои се внимателно одбрани со своите карактеристики и ги задоволуваат стандардите за квалитет со добри цени ја задоволуваме палетата на производи за топол и срекен дом полн со љубов, мир и спокој.

НАСМЕВКАТА ВАША Е УСПЕХОТ НАШ!
повеќе

Постови

Photos from SHMEKI's post

👌👌👌👌👌

Photos from SHMEKI's post

✔✔👌👌✔✔

Photos from SHMEKI's post

🇹🇷Турски сигурности метални влезни врати еднокрилни и дбвокрилни врати.⚪Боја - Кафеава, бела, црна, ...

Photos from SHMEKI's post

🇹🇷Турски сигурности метални влезни врати еднокрилни и дбвокрилни врати.⚪Боја - Кафеава и бело📐Диме ...

Photos from SHMEKI's post

✅ Најквалитетни маси и столови само кај нас.🕪 Медијапански маси со 6 столици за само 275 €🆓🚛 Беспл ...

Photos from SHMEKI's post

!!НОВИ МОДЕЛИ ЗА НОВА ГОДИНА!!!Медијапански трпезариски маси со 6 столици Димензии 80/130/170 цм ...

Photos from SHMEKI's post

КЛУБ МАСИ, AВТОКРЕВЕТИ И МЕТАЛНИ КАБИНЕТИ ЗА ЧЕВЛИ...Овие маси се производ од Турција. Тие се изра ...

Photos from SHMEKI's post

!!!НОВИ МОДЕЛИ ЗА НОВА ГОДИНА!!!Медијапански трпезариски маси со 6 столици Димензии 80/130/170 цм ...
Цена со ДДВ:1.360 ден.

Трослоен паркет 15 мм со изолација

Цена со ДДВ:560 ден.

Ламинат Vario 8 мм со монтажа

Цена со ДДВ:83.025 ден.

Спална соба

Цена со ДДВ:83.025 ден.

Спална соба

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:18.910 ден.

Трпезариска маса на спуштање со 6 с ...

Цена со ДДВ:7.070 ден.

Собна врата


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи