Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Poliklinika
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Vinicë

D-r Gjeorgievska Gjeneveva


 • Adresa: Jakimovski Pat 4
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

D-r Jovanov Vlado


 • Adresa: Jakimovski Pat 4
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

D-r Lorenco


 • Adresa: Vanço Kitanov 3
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

D-r Petkovska Violeta


 • Adresa: Jakimovski Pat 4
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Dr. Beti


 • Adresa: Jakimovski Pat p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Dr. Dijana


 • Adresa: Dimitar Vllahov 10
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Dr. Marija


 • Adresa: Jakimovski Pat 4
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Dr. Panovi


 • Adresa: Vanço Kitanov 3
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Dr. Todorov Goce


 • Adresa: F.Bllatec
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7939 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Dr. Valentina Nikollova


 • Adresa: Jakimovski Pat 4
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Vinimedika


 • Adresa: Jakimovski Pat p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Mapa

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 24 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 71 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj