Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Vallandovë

D-r Boshnaçki Gjorgi


 • Adresa: Llazar Kolishevski 2
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км

D-r Dimitar Getov


 • Adresa: Llazar Kollishevski p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км

Dr. Pavllova


 • Adresa: Llazar Kolishevski p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Jellovac


 • Adresa: Llazar Kollishevski p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 18:00

Mat-Marmedika


 • Adresa: Nikolla Karev 27-a
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км

Mapa

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 24 | | | веќе видена

„Шпаркасе Банка Македонија“ го започнува вториот циклус од програмата „Чекор по чекор“, наменета за поддршка и развивање старт-ап бизниси во Република Северна ...
сите 97 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj