Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Krushevë

Dr. Ana Marija


 • Adresa: Ilindeni 13
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:30

Dr. Lidija Kardula


 • Adresa: Ilindeni 13-a
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Dr. Nina-Zhitoshe


 • Adresa: F.Zhitoshë
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 14:30 • Sh nga 07:30 deri më 12:30

Medikus g


 • Adresa: Illindenska 13-a
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

ambulanca

Mapa

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj