Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Demir Hisar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ambulanca
 • Ordinanca shëndetsore - private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Demir Hisar

Dr. Bonçanoska


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7887 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Dr. Najdovska


 • Adresa: Bitollska 38
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7886 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

ambulanca

Dr. Ollgica


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7887 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

ambulanca

Dr. Roza


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7887 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Shën Pantelejmon


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7887 км

Kategoritë:

ambulanca

Mapa

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 24 | | | веќе видена

„Шпаркасе Банка Македонија“ го започнува вториот циклус од програмата „Чекор по чекор“, наменета за поддршка и развивање старт-ап бизниси во Република Северна ...
сите 97 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 71 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj