Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Ordinanca gjinekologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Dibër

Alba-med


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 64
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

All Med


 • Adresa: F.Mogorçe
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7827 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Dafina


 • Adresa: Lagja Qenanica p.n.
 • Vendi: Dibër

Dr.Fida


 • Adresa: Amdi Lleshi 168
 • Vendi: Dibër

Genta Med


 • Adresa: Amdi Lleshi 51
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Medi Sall


 • Adresa: F.Kosovrasti poshtëm
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7824 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Medi-bler


 • Adresa: Velko Vllahoviq 148/1
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Medina Med


 • Adresa: Qendra Zhupa
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7826 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Vita-Gin


 • Adresa: Amdi Lleshi 51
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Mapa

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj