Ше ар импекс


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 80-2/18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686647130_6.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  „ШеарИмпекс“ Тетово е компанија основана во 1996 година и нејзината основна дејност е вградување на автопатска еластична ограда со сите стандарди и професионална опрема, софистицирани машини за монтажа што овозможува највисоко ниво на заштита во сообраќајот и автопатот. Набавуваме и поставуваме и вертикална и хоризонтална сигнализација.

  УСЛУГИ
  - Безбедност на патиштата
  Поставување на еластична заштитна шина и друга поврзана опрема.
  - Инсталирање на фотоволтаични
  Поставување на фотоволтаична опрема на терен.

  Нешето портфолио е богато со проекти работени низ целиот регион како Македонија, Албанија, Косово, Црна Гора, Србија, Бугарија.

  ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС
  - Квалитет
  Нашата компанија работи само со висококвалитетни производи и компоненти за бариери на патиштата на автопатот.
  - Професионален
  Shear Impeks има за цел да обезбеди професионални услуги како и добра комуникација со клиентите.
  - Меѓународен
  Се стремиме да имаме меѓународна соработка со добро реномирани компании и јавни институции.

  За сите дополнителни информации и прашања контактирајте не на 070 224166


  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи