Сервис Борче

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Србија 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Телефон 2: 078 455085
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00
    Саб од 08:30 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Сервис Борче нуди:
• Центар за бандажи и гуми
• Вулканизер
• Аргонско заварување
• Машинско исправање на бандажи
повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи