Senka Mont


 • Address : ul.1 br.500, nas.Goce Delcev
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7860 км

 • Telephone 2: +389 71 381926
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30Suggested results for your search terms:

6 days a week

Tenda 4


 • Address : Goce Delcev 238
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Fabrication and installation of all kinds of awnings, eaves of metal profiles and leksan (polycarbonate) and transparent sheets (gelatin).

6 days a week

Laplast-M


 • Address : Momin Potok b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

Laplast- M is a company with 30 years of tradition in the successful production and montage of products for sun protection.

Metal Dizajn


 • Address : Finska 2 br.58
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Компанијата МЕТАЛ ДИЗАЈН се занимава со изведба на завршни работи во градежништвото и изработка на секаков вид елементи и производи од ковано железо.

Министерството за транспорт и врски реагира на денешната прес-конференција на претставник на политичката партија ВМРО-ДПМНЕ.„Во недостиг на конкретни идеи, а ...
сите 111 | | | веќе видена

Неповолните движења во турската економија изразени преку голема и нагла депрецијација на турската лира во изминатите денови на август се смета дека се ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи