Sektor 909


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Новиот трансформатор за Блок 3 во РЕК Битола кој се изработи во фабрика во Турција, на 14 ноември тргна со специјален камионски транспорт кон Битола, но се ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Делегација од Македонија на покана на Интернационалниот центар „Улоф Палме“ беше во посета на шведскиот град Борос, Шведска, соопштија од Здружението „Гласен ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Концептот на даночната реформа се заснова на праведност, односно проширување на даночната основа преку ревидирање на даночните ослободувања и повластените ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel