Сарај Медикал

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.20, с.Сарај 77
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7418 км
  • Локација: с.Сарај

  • Телефон 2: 070 242096
  • Факс: 02 2057775
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590128899_41.png?t=true&w=300&h=300


Од мала, практична амбуланта Сарај Медикал постепено се разви во регионалниот лидер во давањето здравствени услуги во приватниот сектор. Желбата за висок квалитет во услугите кои ги нудиме прерасна во секојдневна пракса на стручниот тим на Сарај Медикал.

Поликлиниката нуди:

ОПШТА МЕДИЦИНА

Ординацијата по општа медицина во ПОЛИКЛИНИКАТА САРАЈ МЕДИКАЛ располага со посветени медицински тимови, кои што веруваат дека општиот редовен лекарски преглед претставува основа за рано дијагностицирање на можните здравствени нарушувања.

СТОМАТОЛОГИЈА

Здравите заби и блескавата насмевка се особено важен фактор за општото добро здравје кај секого од нас. Во склоп на нашата поликлиника работи и стоматолошка ординација со најсовремена опрема како и инструменти од врвни производители.

ЛАБОРАТОРИЈА

Биохемиската лабораторија нуди широк спектар на рутински и специјализирани лабораториски услуги за испитување крв, урина и други телесни течности. Брза и ефикасна изработка на сите анализи. Резултатите се доставуваат во најбрз можен рок.

КОНТРОЛА

Редовните контролни прегледи се од суштинско значење за Вашето здравје.
Закажувањето на термин никогаш не било полесно. Само со еден клик резервирај го терминот кој што најмногу тебе ти одговара.
Затоа што здравјето е најважно!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи