Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kocani
 • Strumica
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sanitary hygiene - public control services & agencies
 • Government ministries
 • Ministries - regional centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Sanitary hygiene - public control services & agencies по градови

Berovo Bitola Gostivar Kocani Kumanovo Ohrid Prilep Skopje Stip Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sanitary hygiene - public control services & agencies

Sanitary Inspection-Bitola


 • Address : Braka Dzaferovi b.b. p.fah 197
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanitary Inspection-Kocani


 • Address : Milan Zecar b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Sanitary and Health Inspectorate


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Sanitary and Health Inspectorate (Drzaven sanitaren i zdravstven inspektorat)-terminal


 • Address : Kliment Ohridski 105
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Sanitary and Health Inspectorate-Chair (Drzaven sanitaren i zdravstven inspektorat-Cair)


 • Address : Butelska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Sanitary and Health Inspectorate-Veles


 • Address : Sefki Sali 6
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State of sanitary and Health Inspectorate (Drzaven sanitaren i zdravstven inspektorat)


 • Address : 50-ta Divizija 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State of sanitary and Health Inspectorate-Gostivar


 • Address : Braka Ginoski b.b.
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 64 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 22 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel