Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sanitari
 • Banjo - pajisje dhe pajim
 • Hekurishte
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Elektrikë
 • Pllaka
 • Qeramikë - Produkte
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Vegla Dore
 • Pasqyra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sanitari në Ohër

Edel prom


 • Adresa: bul.Turistiçka lam.2
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emaks


 • Adresa: Korpusi i 15-të p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enmon


 • Adresa: Korpusi i 15-të 99
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Expo 1974


 • Adresa: Dejan Vojvoda 69
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

sanitari, pllaka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forsi Luks


 • Adresa: 7 Nëntori 72 lok.1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grini komerc


 • Adresa: Bul.Turistiçka 48
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gumno


 • Adresa: Rashanec p.n., Leskoec
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Isaf


 • Adresa: 15 Korpus 15
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jan Mark


 • Adresa: Jane Sandanski 72
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sanitari, hekurishte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majstorçe


 • Adresa: Pitu Guli 194
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mravka


 • Adresa: Jane Sandanski 44
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Okeanija


 • Adresa: Bul.Turistiçka 1-5/4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpik MS/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velfors/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çatal


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Намалувањето на ДДВ-то е едно од решенијата што Регулаторна комисија за енергетика (РКЕ) го понуди точно пред една година како можност да се заштитат ...
сите 214 | | | веќе видена

Милијардерот Ворен Бафет денеска поднесе оставка од функцијата повереник на Фондацијата Бил и Мелинда Гејтс, една од најголемите приватни добротворни ...
сите 6 | | | веќе видена

Неверојатно плодна беше минатата недела за играчите на Видеолотарија Ка с инос Австрија, со три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки, во збирна вредност од, речиси, пет ...
сите 4 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши се надева дека Регулаторна комисија нема да ја зголеми цената на електричната енергија, иако ЕСМ и МЕПСО побараа ...
сите 52 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj