Sani Bajrami - Pedijatrijata


 • Address : s.Pirok, Bogovinje
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Децентрализацијата на локалната власт како и создавање на услови локалната власт да создаде можности за бизнисот, ветија лидерите на коалицијата Алијанса ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel