Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Салони за убавина
 • Козметички салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Салони за убавина во Струмица

Бела


 • Адреса: Маршал Тито 134
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00

Блу


 • Адреса: Панче Пешев 26
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 19:00 • Саб од 12:00 до 17:00
 • Пауза: Пон - Пет од 16:00 до 17:00

Пауза: Пон-Пет 16-17ч

Венера


 • Адреса: 24-ти Октомври 4
 • Место: Струмица

Калани


 • Адреса: М.Х.Јасмин 63
 • Место: Струмица

Поинт бјути центар


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 30
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

Мапа

Шведската централна банка „ Riksbank ” во текот на наредните 12 месеци ќе започне со тестирање на е-круната , првата дигитална валута издадена од една ...
сите 5 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи