Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Салони за убавина
 • Козметички салони
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Салони за убавина во Гевгелија

Натали Тренд


 • Адреса: Маршал Тито 215
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Силуете-Гевгелија


 • Адреса: Хотел Принцес, приземје
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10815 км
 • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 20:00 • Пет - Нед од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Сикрет


 • Адреса: Граничен премин Богородица 1
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за економија Крешник Бектеши очекува од утре да почне намалувањето на цените на одредени прехранбени производи поради одлуката на Владата со која ...
сите 227 | | | веќе видена

Корисниците кои истовремено се и производители на електрична енергија, а за кои е одбиена промената на снабдувач од страна на Операторот на дистрибутивниот ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Цените на нафтата забележаа добивки од повеќе од 1% во азиската трговија во средата поради падот на залихите на сурова нафта во САД и ...
сите 84 | | | веќе видена

Европската комисија сака да ја зголеми минималната стапка на акциза за тутунските производи, што најмногу би се забележало кај крајните цени на цигарите во ...
сите 23 | | | веќе видена

Стигна првиот позначаен „цех“ од зголемувањето на основната камата на Народна банка на Македонија, која веќе достигна 4,25 отсто, откако пред околу десетина ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи