Сале 2019


 • Адреса: Планинска 15
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈9456 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Кодки Македонија


  • Адреса: бул.АСНОМ 14 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9442 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

  Основна дејност на Кодкеј Македонија е: трговија со заклучувачки системи, нивна монтажа и сервисирање.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580804755_21.png?t=true&w;=300&h;=300
  Мапа

  Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
  сите 28 | | | веќе видена

  „На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
  сите 139 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи