S-Market

Parking7 days a weekAirconditioned

  • Address : Metodija Andonov Cento n.n. (Anton Popov)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7429 км

  • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620370292_94.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Приказната С-Маркет трае три децении. Ние сме горди на нашите скромни почетоци. Нашата компанија е основана во 1984 година, а првиот маркет беше отворен во 2004 година. Денес работиме два маркети, ресторан, фурна, производство на бели печива и слатки, сопственици сме на објект со површина од повеќе од 6000 метри квадратни и вработуваме над 80 луѓе.

Во С-Маркет, покрај прехрамбени производи, ќе најдете и бела техника и апарати за домаќинство, играчки, алати, украси, облека за деца и возрасни, се што е потребно за вас и вашиот дом.

Нашата мисија е на клиентите да им понудиме производи со висок квалитет и ниски цени.

С-Маркет – Пријател на Вашиот Дом.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel