Русе комерц


 • Адреса: Воденска 9
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км
 • Локација: Првите семафори лево во зграда

 • Телефон 2: 034 216374
 • Факс: 034 212374
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00
  Нед од 07:00 до 15:00Цена со ДДВ:150 ден.

Пита со спанаќ 1кг.

Цена со ДДВ:205 ден.

Кадаиф 1кг.

Цена со ДДВ:55 ден.

Кори за пита 450гр.

Цена со ДДВ:55 ден.

Свежи кори за пита 500гр.

Цена со ДДВ:55 ден.

Кори за баклава 450гр.

Цена со ДДВ:109 ден.

Кори за баклава 1кг

Цена со ДДВ:19 ден.

Тесто за пица 200гр

Цена со ДДВ:150 ден.

Пита со сирење 1кг

Цена со ДДВ:140 ден.

Лиснато тесто со спанаќ 1кг.

Цена со ДДВ:55 ден.

Свежи кори за баклава 450гр.


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

Европа Гуми


 • Адреса: Борис Трајковски 18 (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 15:00

ЕВРОПА ГУМИ е дел од реномираната европска мрежа сервисни центри FIRST STOP, каде клиентите добиваат најдобри, услуги, производи и совети за изборот на пневматици и сервисирањето на возилата.

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

Вулко Прилеп


 • Адреса: Александар Македонски 428
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

Првиот VULCO во Македонија! Овластен затапник за Македонија на Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica и Kelly. Брз Сервис по Европски стандарди, Авто Делови, Авто Козметика и Центрирање на Преден и Заден дел.

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Агро гума


 • Адреса: Ул.8 бр.133 с.Дрма
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30

Агро гума е компанија која нуди тракторски, дамперски, виљушкарски, камионски, автогуми, бандажи, патнички и внатрешни гуми.

Мапа

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 39 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи