Ритам трејд

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Козле 91 лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: над бензинската Макпетрол,Козле

  • Факс: 02 3222519
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ритам Трејд, пред сѐ како претставник на Ритам инжинеринг ДОО Белград, се стреми да го достигне врвот во секторот на сува градба во Република Македонија што е неизбежна последица на квалитетот и реномето на производите од неговиот асортиман.

Производи и услуги:
• Подни облоги: ламинат, паркет, пвц-винилни подови
• Додатоци
• Лексан
• Сува градба
• Изолација
• Плафони
• Кровни прозорци

За нас квалитетот на материјалите и изведбата се императив кој налага неизбежно и постојано вложување во професионалната надградба на вработените како и натамошно проширување на асортиманот со врвни светски брендови. Обезбедувањето на постојан и стручен сервис за клиентите јасно укажува на нашата насоченост кон купувачот со што се овозможува задоволување на сите негови, со право, се поголеми барања и очекувања.

Ритам Трејд е ново основано правно лице како дел од македонската економија, кое е формирано со заедничко вложување на Ритам инжинеринг ДОО од Белград, Република Србија со цел за заеднички настап на регионалниот пазар за трговија со градежни материјали. Долгогодишната успешна соработка со реномираните светски производители на градежни материјали, постојаното вложување во персонал, објекти и опрема нe претставуваат како сигурен партнер на домашниот пазар.

Се надеваме дека со оваа интернет презентација ќе разбудиме интерес во Вас и да го посетите нашиот пријатен деловен простор каде би се увериле во квалитетот на разновидниот асортиман кој го нудиме.

повеќе
Цена со ДДВ:399 ден.

Германски ламинат

Цена со ДДВ:1.505 ден.

Трослоен паркет Oak Golden 13,2 мм

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Трослоен паркет 14мм

Цена со ДДВ:Побарај цена

Lexan

Цена со ДДВ:Побарај цена

Lexan


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи