Римеко

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

 • Адреса: Перо Наков 116
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Локација: Патот накај Маџари, Кванташки пазар

 • Телефон 2: 02 2550218
 • Факс: 02 2581137
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:0033%заштеда
Цена со ДДВ:4.890 ден.3.276 ден.

ECG Микробранова MTM 2003 W

23%заштеда
Цена со ДДВ:7.750 ден.5.968 ден.

TRGOPRODUKT Печка Thalia EKO

17%заштеда
Цена со ДДВ:13.300 ден.11.039 ден.

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V. ...

16%заштеда
Цена со ДДВ:7.730 ден.6.493 ден.

DE LONGHI Кафемат EC 151.B

14%заштеда
Цена со ДДВ:19.750 ден.16.985 ден.

BOSCH Машина за перење WAB 20061 BY

12%заштеда
Цена со ДДВ:7.570 ден.6.662 ден.

SENCOR Апарат за правење леб SBR 76 ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:6.050 ден.5.324 ден.

KONCAR Проточен бојлер ЕТА 1733

12%заштеда
Цена со ДДВ:15.900 ден.13.992 ден.

KONCAR Комбинирани фрижидери HC1A 5 ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:14.340 ден.12.619 ден.

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

11%заштеда
Цена со ДДВ:31.360 ден.27.910 ден.

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH3 ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

Металтерм


 • Адреса: Фјодор Достоевски 72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:30 до 12:30

Фирмата Металтерм ДОО е основана 1999 година. Основната дејност е увоз и трговија во 5 основни области: опрема за греење, опрема за водовод, индустриски инсталации, нерѓосувачки челици – прохром, ISOVER минерална волна.

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

ИЦС Груп


 • Адреса: ул.164 бр.46-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

ИЦС ГРУП ДОО е овластен партнер за Македонија на водечки светскиот бренд за HVAC системи - DAIKIN од Јапонија.

Бане Аир - Сервис термо кинг


 • Адреса: Востаничка 21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Бане Аир - Сревис термо кинг се занимава со производство на воздушни завеси познати под бренд-името Bane Air, електрични калорифери-тајфуни, грејачи за вентилација и клмитизација, сервисирање и продажба на сите видови клима-уреди и изведба на електрично подно греење и системи за заштита од снег и мраз.....

Мапа

Рамката на прогресивниот данок поставена на 1.500 евра удира и по најдобрите странски експерти кои многу тешко можеме да ги обезбедиме, а во делот на ...
сите 13 | | | веќе видена

Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
сите 59 | | | веќе видена

Поради зголемениот интерес, особено од студенти и млади од целата држава, рокот за аплицирање за јавниот повик за кофинансирани грантови за новоосновани ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи