Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kratovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - kombëtarë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Kratovë

Aleksandrija


 • Adresa: Josif Daskallof 35
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 01:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

English pub Corner


 • Adresa: Sheshi Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman


 • Adresa: Pitu Guli 24
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00 • Sh nga 07:00 deri më 00:00 • D nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanu


 • Adresa: Goce Dellçev 20
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kjupa


 • Adresa: Pitu Guli p.n.
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:30 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kratovska Kuka-Kaj Kuze


 • Adresa: Josif Daskallov 38
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 10:00 deri më 00:00 • Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuklica Etno


 • Adresa: F.Kuklica
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7458 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Pr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lider 2019


 • Adresa: Goce Dellçev 3
 • Vendi: Kratovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Европската комисија веќе ги објави предвидувањата за економски раст на економиите во регионот. Според прогнозите Македонија годинава ...
сите 116 | | | веќе видена

Лавина реакции предизвикаа предложените измени на законот за земјоделско земјиште. Бројните недоречености и нелогичности во него според дел од експертите ...
сите 18 | | | веќе видена

Наташа и Валентино Тренeски од Кичево, својата среќа ја најдоа на продажното место Детел ин ка, каде на инстант лоз „ Доме , сладок доме “, добија стан во ...
сите 12 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
сите 41 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj