Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - рибни
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - национални
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Плажи
 • Ресторани За Свадби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Охрид


Далга


 • Адреса: Коста Абраш 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дамар


 • Адреса: Коста Абраш б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дац


 • Адреса: с.Пештани
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7445 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Два бисера


 • Адреса: нас.Лагадин
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дедо Димо


 • Адреса: с.Куратица
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7436 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деликатес


 • Адреса: бул.Туристичка Ремис 2 лок.7
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Десарет


 • Адреса: с.Пештани
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7445 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ди Анголо


 • Адреса: Петар Чаулев 31
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Доктор Фалафел


 • Адреса: 7-ми Ноември 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Европа


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етно ресторан Св. Петка


 • Адреса: с.Велгошти
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 13:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жаре Роса


 • Адреса: Живко Чинго 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивире


 • Адреса: 15-ти Корпус 49-А
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инекс Горица


 • Адреса: Наум Охридски 5/7
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јарец


 • Адреса: с.Косел
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7437 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај местоно


 • Адреса: Наум Охридски 55, с.Пештани
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7445 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канео


 • Адреса: Кочо Рацин 43
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коза Ностра


 • Адреса: Коста Абраш 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Костоски Трејд 2019


 • Адреса: с.Трпејца
 • Место: Охрид

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коцарев


 • Адреса: нас.Св.Еразмо
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги информира дека останува во сила препораката до компаниите кои што се вршители на енергетски дејности, како и ...
сите 68 | | | веќе видена

Во услови на пандемија од невидени размери, како системска банка, Стопанска банка АД – Скопје им пристапува на своите клиенти правни и физички лица, а со тоа и ...
сите 128 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи