Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
 • Гостилници
 • Хотели
 • Кетеринг
 • Ресторани - Национални
 • Пекарници
 • Игротеки
 • Спа Центри
 • Леб И Бели Печива
 • Ќебапчилници
 • Лаунџ Барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Куманово


Амбрела


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 83
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аркус


 • Адреса: 11-ти Октомври 98
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бела Дона


 • Адреса: Бранко Богдански Гуцман 17
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бирдевски


 • Адреса: Васил Драгомански 58
 • Место: Куманово

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браво Кеј


 • Адреса: Октомвриска Револуција 129
 • Место: Куманово

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Буѓо


 • Адреса: Доне Божинов 46
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Версус


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 28/7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вети Трејд


 • Адреса: Карл Маркс 2
 • Место: Куманово

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вети Трејд


 • Адреса: 3-та Македонска Ударна Бригада 47/2
 • Место: Куманово

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Визиана


 • Адреса: с.Клечовце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галија


 • Адреса: АСНОМ 2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9437 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грација


 • Адреса: ул.38 бр.7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9433 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грил кафе Калимеро


 • Адреса: Плоштад Нова Југославија б.б.
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ексклузив


 • Адреса: Бранко Богдански Гуцман б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ексклузив Бастион


 • Адреса: Биљановска б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елегант


 • Адреса: Љубе Гачев 3
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етно Село


 • Адреса: с.Младо Нагоричани
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЗД Вил Инфинити-СНВ


 • Адреса: Перо Чичо 58
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ибро комерц


 • Адреса: Автопат Куманово-Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клуб плоштад


 • Адреса: Плоштад Маршал Тито 10-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Универзитетскиот професор Трајко Славевски во интервју за РСЕ денеска ја повика Народна банка како ценовно контролно тело да ја зголеми каматната стапка над 10 ...
сите 22 | | | веќе видена

Владимир Антовски од тетовско Жилче, кој беше еден од учесниците на дводневниот Саем на мед и пчеларска опрема „Слатки денови во Тетово“, за МИА раскажа како е ...
сите 4 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
сите 2 | | | веќе видена

“Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да стане одржлива, модерна ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи