Rehau

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 7 p.n. (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 02 2460459
  • Faksi: 02 2403444
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619700835_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Për efikasitet energjie në ndërtim, përdorim të energjisë regjeneruese dhe menaxhim me ujëra, si dhe për lëvizshmëri dhe Future Living, REHAU inicioi kontribut për përfitim ekologjik dhe ekonomik për të ardhmen.

Kompetencat dhe risitë e çuan REHAU deri në ofrues lider të zgjidhjeve të sistemit dhe servisimit të ndërtesave të larta, automobilave dhe industri.

Falë kombinimit të zhvillimit të lartë dhe shitjen e fortë jo qendrore dhe organizmin e servisit, REHAU vjen ndër ofruesit më të mirë në treg në fushën e tyre.

Profesionalizmi i lartë nga krijimi i materialit deri në kryerjen e sistemeve, si dhe dëshira për mundësi mbresëlënëse të pakufizuara të materialeve polimere, janë sfida kryesore të jemi marka liderë në të gjithë botën.

REHAU në Maqedoni.

Në vitin 2005 është hapur zyra shitëse në Shkup me magazinën e tyre, nëpërmjet së cilës punohet tregu në Maqedoni, Kosovë dhe Shqipëri. REHAU është i pranishëm në Maqedoni prej vitit 1999 dhe vazhdimisht duke zhvilluar shitjen e tyre, sot paraqesin një ofrues kryesor të prodhimeve në treg.

Si në të gjitha vendet e tjera në rajon, kështu dhe këtu tregu lokal e trajtojnë me profesionalizëm departamenti i shitjes.

REHAU në Maqedoni dhe me seli në Kosova dhe Shqipëri për momentin ka 24 të punësuar.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

CENTRAL VACUUM CLEANER VACUCLEAN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

RAUTITAN - home plumbing system

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terrace system RELACO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

WINDOW PROFILE GENEO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plastic shaft

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sewage pipes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ROOM REGULATOR TEMPERATURE


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj