Радек

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 71-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10679 км
  • Локација: Позади Хисар Техничкиот до (Сирка и Еуро 07)

  • Телефон 2: 02 3095002
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573211651_47.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

RADEK е реномирана компанија која нуди висококвалитетени машини за обработка на дрво, метал, алуминиум и пластика. Директни увозници од повеќе Европски и Светски производители се синоним за производи со најсовремена технологија, стручна поддршка и редовна контрола на производите.

✔️ ПРЕМИУМ БРЕНД!
✔️ ПРЕМИУМ ПОДДРШКА!
✔️ ПРЕМИУМ СОРАБОТКА!
повеќе
Цена со ДДВ:9.840 ден.

МАШИНА ЗА ПОЛИРАЊЕ – RK46

Цена со ДДВ:5.535 ден.

ШАБЛОН ЗА ЖЛЕБОВИ RK-12

Цена со ДДВ:6.150 ден.

Машина за дупчење RK4113

Цена со ДДВ:15.375 ден.

Отпрашувач


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи