Przo


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1,90 %. Бројот на пополнети работни места изнесувал 491.188, а на слободни ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Државниот пазарен инспекторат веднаш регистрирал зголемување на цените на прехранбените производи, откако денеска престана да важи мерката „гарантирана цена“. ...
  сите 138 | | | веќе видена

  Стравувањата на граѓаните по одмрзнувањата на цените се очекувани, ако се земат предвид искуствата од јули кога по тогашното одмрзнување имаше тренд на пораст ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel