Protouch

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Radishanski Pat Llevo 23/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560323514_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Подигнувањето на свеста за неопходноста од редовно и професионално одржување на хигиената на високо ниво во просториите во кои делуваме и живееме и зголемената побарувачка и потреба од ваквиот вид на услуги не поттикна нас, како Протач ДООЕЛ – Скопје сериозно да се ангажираме и да го вложиме нашиот труд и придонес за ваше почисто опкружување.

Услуги кои ги нудиме:

1.Машинско длабинско перење на тапациран мебел и душеци
2.Машинско чистење на тврди и меки подови (плочки, гранит, мермер, теписони, теписи, синтелони...)
3.Хемиско чистење на возила
4.Чистење и нега на природна кожа
5.Машинско чистење на дрвени и ламинатни подови

Примената на соодветни и современи техники и технологии од областа на хигиенските услуги кои ги нудиме, врвниот квалитет, екстремната одговорност, фокусираност, труд, посветеност, како и грижата за корисниците се нашите алатки на патот кон взаемниот успех а запазувањето и почитувањето на секој од овие сегменти ја формира нашата крајна цел: ЧИСТОТА И ЗАДОВОЛЕН КЛИЕНТ.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj