ПроКредит Банка АД Скопје

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Манапо 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км
  • Локација: позади Сити Мол

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/03438e665b42dd34beb4a53c6d6212c6.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

За разлика од другите банки, нашата банка не промовира потрошувачки кредити. Наместо тоа, ние се фокусираме на одговорно банкарство преку градење на култура на штедење и долгорочно партнерство со нашите клиенти. Нашите акционери очекуваат сигурно враќање на инвестициите низ подолг временски период.

Инвестираме значително во обука на нашите вработени со цел да создадеме пријатна и ефикасна работна атмосфера и да овозможиме и најстручна и висококвалитетна услуга за нашите клиенти.

Ја разбираме потребата за квалитетна банкарска услуга.
Знаеме дека го заслужувате најдоброто и постојано се унапредуваме.

Секој ден се грижиме за Вас и Ви помагаме да ги завршите сите обврски на едно место, брзо и едноставно.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи