Профи Дизајн


  • Адреса: ул.8, нас.Илинден 156-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10691 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630937604_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Профи Дизајн започна со визијата да ги олеснат условите и работата на молерај, гипс и фасади за станбени и комерцијални објекти, за сопствениците на домови и сопствениците на деловни простори. Од самиот почеток, нашето ветување беше веродостојно, со цел да ги увериме клиентите за нашиот квалитет и стручност.

Додека денес сме искусни изведувачи на млерски работи во нашата земја, и се гордеме со тоа дека носимет персонализирана услуга за клиентите во секој регион, дозволувајќи им да се фокусираат на она што е најважно.

Ние нудиме помош при избор и примена на бои, фарбање и молерисување со ова овозможуваме визуелно пријатно и функционално опкружување за да го постигнете „изгледот и чувството“ што го посакувате ...

Со нашата експертиза и искуство, ние се стремиме да обезбедиме декоративно и удобно опкружување на вашиот дом или работно место и да го сториме тоа обезбедувајќи издржливост и леснотија на одржување - без оглед дали е внатрешно или надворешно!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи