Pro Centar Sistemi

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n, Vizbeg (Zona industriale)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1417601047_93.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Në Maj 2014 në Maqedoni u hap përfaqësia e grupacionit gjerman "Profine GmbH" që është pronare e markave me emër:

TROCAL - www.trocal.ba
KOMMERLING - www.koemmerling.ba
KBE - www.kbe.ba

Përvoja jonë në prodhimin e produkteve PVC të destinuara për prodhim të dyerve dhe dritareve matet me dekada, dhe në këtë fushë jemi liderë në tregun evropian me 26% përfaqësim. Profine gjithsej ka 3.700 të punësuar në 29 lokalitete në 22 vende të botës. Kapaciteti momental i prodhimit të profileve PVC me cilësi të lartë prej 450.000 t në vit, është një dëshmi e besueshme për mundësitë tona dhe besimin që kemi nga klientët tanë.

Zgjidhja e duhur e profileve sistematike është prej vendimeve më të rëndësishme, dhe për marrjen e vendimeve njeriu duhet të drejtohet nga kriteret e mëposhtme:
- konkurrencë
- asortiment i gjerë në ofertë
- cilësi dhe reputacion i prodhuesit
- servis teknik dhe marketing
Për të gjitha sistemet profiluese, grupacioni ju ofron një paletë të gjerë prej mbi 20 nuanca të profileve me ngjyrë. Firma që i përfaqëson është PROCENTAR SISTEMI SHPK me seli në rr. Magjistralja e Adriatikut (Jadranska Magistrala) p.n, 1000 Shkup, Zona Industriale, Vizbegë

Ju ftojmë të na vizitoni në hapësirat tona të shitjes ku do t'ju mirëpresin personeli ynë dashamirës
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj