Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Хостели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Приватно сместување во Гевгелија

Аксиос


 • Адреса: Илинденска 5-б/3
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апартмани Серменински Чардак


 • Адреса: с.Серменин
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7964 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Булевар


 • Адреса: бул.Гевгелија 13
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Валентина


 • Адреса: Маршал Тито, с.Негорци 22
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Ванила


 • Адреса: Самоилова 29
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Гарден


 • Адреса: Гоце Делчев 70
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Катерина-Смрдлива вода


 • Адреса: Кожув планина
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7961 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Магдалена


 • Адреса: Слободан Митров Данко 62
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Матеа


 • Адреса: 11-ти Октомври 17-а
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ву дент


 • Адреса: Маршал Тито 200-а
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7981 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гока


 • Адреса: Деко Ковачев 47-а
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елени


 • Адреса: Радован Ковачевиќ 6
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иви


 • Адреса: Мирче Ацев 30
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лотус


 • Адреса: бул.Гевгелија 1/3
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Луна


 • Адреса: Кукушка 26-а
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магнолија


 • Адреса: Железничка 24
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мото Камп Југо


 • Адреса: 7-ми Ноември 155
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оазис


 • Адреса: Слободан Митров Данко 74
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саншајн апартмани


 • Адреса: Слободан Митров Данко 32
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 88 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европската автомобилска индустрија сака креаторите на политиката на континентот да смислат подобра индустриска стратегија, како и ...
сите 15 | | | веќе видена

На работниците им се исплаќаат и надоместоци за храна и превоз и низа други стимулативни додатоци за работни резултати и продуктивност. „Томи“ оваа година на ...
сите 3 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи