Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
 • Visa services - travellers
 • Bed & breakfast
 • Travel agents
 • Airline Ticket Agencies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Private accommodation in Bitola

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Aries


 • Address : Marjan Bozhinovski (Dalmatinska) 2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr House


 • Address : Bonde Skerlevski 12/10
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Apartments


 • Address : s.Magarevo
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Happiness Apartment Center


 • Address : Pece Matichevski 77/8
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iris


 • Address : Solunska 209
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Mostot/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompleks Przo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Millenium travel


 • Address : Pece Matichevski (Leninova) 75
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petrograd


 • Address : Uzhichka Republika 38
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7478 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Robevski luxury Rooms


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 61
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rooms for hosteling (Sobi za prenokuvanje)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soho/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Somnia apartments


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 52
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Via apartments


 • Address : Elpida Karamandi 4
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktorija


 • Address : 27-mi Mart 10
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dajmond


 • Address : 11-ti Oktomvri 4
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dihovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Evita


 • Address : Belgradska (Pokriena charshija) 2-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Kiko


 • Address : 1-vi Maj 24
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Orka


 • Address : Nacionalen Park Pelister
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Во моментов имаме најниска стапка на невработеност во историјата на Македонија – 14,3 проценти. Таа стапка продолжува да паѓа и покрај кризата која го зафати ...
сите 41 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата на Република Македонија за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, гостуваше во ...
сите 30 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 39 | | | веќе видена

Државната компанија што го превзема работењето на топланите во Скопје преку соопштение сподели дека е избран понудувач што ќе обезбеди гас за февруари, но ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel