Прима лек


  • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 1
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км
  • Локација: Спроти Хотел Епинал
Дејности:

аптеки


  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1705913871_16.png?t=true&w=300&h=300


Највисоко ниво на квалитет и грижа за здравјето на нашите пациенти.
Тим од фармацевти и фармацевтски техничари со долгогодишно искуство во фармацијата, со пратење на најновите светски трендови

Издавање на лекови, совети за нивна правилна и рационална употреба, проверка на интеракции меѓу лековите и лековите со храната, следење на ефектите на терапијата и несаканите ефекти, како и помагање на пациентите во поефикасно придржување кон препорачаниот режим на примена на лековите

Зошто да нé изберете нас?
- Стручност и искуство
- Индивидуален пристап
- Комуникација
- Професионален тим
- Лекови преку Фондот за здравствено осигурување
- Совети
- Превенција
- Насока за исхрана
- Производи за нега на уста
- Препарати за нега на лице
- Суплементи за поддршка на бременост
- Малопродажни претставници
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи