Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Преведувачи - судски во Пробиштип

Англиски и Италијански-Серафимовска Марија


 • Адреса: Кочо Рацин 55
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски - Александра Стојковска


 • Адреса: Кочо Рацин 6
 • Место: Пробиштип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Руски-Јосева Анета


 • Адреса: Илинденска 20-а
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10718 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Гичева Сања


 • Адреса: Борис Кидрич 12/19
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Марковкса Јулиана


 • Адреса: Ванчо Трајков 12
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10717 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Милевска-Јакимова Даниела


 • Адреса: Друмишница 14
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10718 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски-Петровски Ангел


 • Адреса: 8-ми Септември
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италијански-Спировска Катерина


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 2/2
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Макреска Петковска Катерина


 • Адреса: Јаким Стојковски 7-А
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10718 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Словенечки и Англиски-Митева Марија


 • Адреса: Јаким Стојковски 94
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10718 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи