Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кочани
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Преведувачи
 • Училишта за странски јазици
 • Преведувачи - симултани и консекутивни
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Преведувачи - судски во Кочани

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Амичи


 • Адреса: Стево Теодосиевски 5
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, македонски - Апостолова Марија


 • Адреса: Димитрија Лазаров 34
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10735 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, македонски - Божиновска Стојанова Елеонора


 • Адреса: Коле Неделковски 11
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, македонски - Велкова Христина


 • Адреса: Ване Грдовјански 2-а
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, македонски - Јанева Кристина


 • Адреса: Охридска 74
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, македонски - Митева Наташа


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 45
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, македонски - Петрова Катица


 • Адреса: 8-ми Септември 55
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, македонски - Терџиманова Марија


 • Адреса: Димитар Влахов 21/9
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски - Ристов Александар


 • Адреса: 3-та Македонска Бригада 54
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски, Македонски - Сенева Лилјана


 • Адреса: Никола Карев 2-ж
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски, Македонски-Минова Олга


 • Адреса: Мите Стојчев, с.Тркање 21
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски-Далибор Иванов


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 100
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски-Елена Томева


 • Адреса: Вита Поп Јорданова 5
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, англиски, бугарски-Димитрова Марија


 • Адреса: Охридска 54
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, македонски преводи - Христина Рашкова


 • Адреса: Димитар Влахов А3/21
 • Место: Кочани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски - Велков Гоше


 • Адреса: Ване Грдовјански 2-а
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Жарова Катерина


 • Адреса: Иван Иванов Балашо 88
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Јованова Анита


 • Адреса: Раде Кратовче 38
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Митева Нада


 • Адреса: Цар Самоил 37
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски, Македонски-Сања Павлова


 • Адреса: Царка Ѓорѓиева б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10677 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи