Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Виница
 • Крива Паланка
 • Струмица
 • Велес
 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Поштенски услуги
 • Испорака на пратки
 • Брза пошта
 • Авионски превоз - карго
 • Шпедиции
 • Пошти
 • Авионска Испорака
 • Сервиси За Достава
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Поштенски услуги

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Карго експрес


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 36
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Маршал Тито 128
 • Место: Неготино
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 15:30 • Саб од 10:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: М.Х.Јасмин 83
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9522 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Гоце Делчев 44
 • Место: Кратово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Илинденска 29
 • Место: Крушево
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Јоаким Осоговски (Маршал Тито) 65
 • Место: Крива Паланка
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Питу Гули 5
 • Место: Пехчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Илија Алексов 107
 • Место: Радовиш
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: 29-ти Ноември 230
 • Место: Ресен
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00 • Саб од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Питу Гули 12
 • Место: Валандово
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Питу Гули 12
 • Место: Дојран
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Маршал Тито 9
 • Место: Демир Хисар
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: 8-ми Септември 72
 • Место: Дебар
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Живко Брајковски 119
 • Место: Гостивар
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Ново Село
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Демир Капија
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 12:00 • Саб од 17:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Методија Митевски Брицо 18/1
 • Место: Делчево
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго експрес


 • Адреса: Маршал Тито 14
 • Место: Македонски Брод
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго Експрес


 • Адреса: ул.164 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9444 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:30 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго Експрес


 • Адреса: Карпошева 52
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈9480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи