Политехна

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Интернационални бригади 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: спроти Дојрана

  • Факс: 02 3175455
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590577860_15.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Политехна
Ексклузивни материјали за мебел
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи