Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Куманово
 • Струга
 • Битола
 • Велес
 • Кичево
 • Прилеп
 • Охрид
 • Крива Паланка
 • Гостивар
 • Штип
 • Маврово
 • Неготино
 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Полиција
 • Министерства - подрачни одделенија
 • Важни телефони
 • Министерства
 • Гранични премини
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Полиција

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

МВР - ПС Дебар


 • Адреса: 8-ми Септември б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР - Сектор за односи со јавност


 • Адреса: Димче Мирчев 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР - Сообраќајна полиција Штип


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7916 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Берово


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7966 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Битола


 • Адреса: бул.1-ви Мај 65
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Валандово


 • Адреса: Маршал Тито 14
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7972 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Велес


 • Адреса: Панко Брашнар б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Велешта


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Виница


 • Адреса: Браќа Миладиновци 16
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7931 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Гази Баба


 • Адреса: Јани Лукровски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Гевгелија


 • Адреса: 7-ми Ноември 28
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Гостивар


 • Адреса: 18-ти Ноември 33
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Делогожда


 • Адреса: с.Делогожда
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Делчево


 • Адреса: Македонија б.б.
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Демир Капија


 • Адреса: Првомајска б.б.
 • Место: Демир Капија

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Демир Хисар


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кавадарци


 • Адреса: 7-ми Септември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Карпош


 • Адреса: Иван Аговски 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кисела Вода


 • Адреса: Пролет 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кичево


 • Адреса: бул.Ослободување 62
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Tема на работната средба беше иницијативата за активности кои водат до поттикнување на иновативноста и конкурентноста на компаниите. #ДФИТР Халили на средбата ...
сите 44 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Минатиот месец, повеќе од 5 милиони барели нафта, кои беа дел од историското ослободување на резервите на САД за итни случаи, беа ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи