Пнеуматик

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов 52 (реон 5)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: кај Католичка црква

  • Телефон 2: 02 3231808
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Гумите Mentor се бренд на Cooper Tire & Rubber Company која е америчка компанија што постои од 1914 година и е една од најстарите компании за производство на гуми и производи од гума. Во повеќе од 60 фабрики во 15 држави низ светот, произведуваат над 300 свои производи кои се застапени на сите светски пазари. Од неодамна како дел од своите производи е и брендот MENTOR. Во своите производствени погони во Србија, го покриваат пазарот на балканските држави и Европа. Гумите од брендот MENTOR се одликуваат со постојан висок квалитет, високи перформанси и зголемена безбедност при управување. Во Македонија можат да се најдат во сите продажни салони на Пнеуматик и ТДА Трејд.

Пнеуматик е ексклузивен увозник на BKT Tires и ви нуди широк спектар на пневматици за ралични типови на индустриски возила, градежна механизација и трактори. Ви нудиме пневматици со одличен квалитет и 3 години гаранција.

Пневматици за земјоделска механизација – Тракторски гуми
Пневматици за индустриски возила – Индустриски гуми
Пневматици за Дамперски возила – Дамперски гуми
Пневматици за Вилушкари – гуми
повеќе
25%заштеда
Цена со ДДВ:8.150 ден.6.113 ден.

Good year Ultragrip 9 205/55 R 16

25%заштеда
Цена со ДДВ:2.860 ден.2.145 ден.

Kelly Winter 175/65 R 14

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.560 ден.2.670 ден.

Kelly Winter 195/65 R 15

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.880 ден.2.910 ден.

Kelly winter ST 205/55 R 16

25%заштеда
Цена со ДДВ:5.360 ден.4.020 ден.

Good year Ultragrip 195/65 R 15

25%заштеда
Цена со ДДВ:2.930 ден.2.198 ден.

Зимска гума Debica Frigo 2 175/65 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.320 ден.2.490 ден.

Зимска гума Tigar Wintera 185/65 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:2.890 ден.2.168 ден.

Зимска гума Tigar Wintera 175/65 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.570 ден.2.678 ден.

Зимска гума Tigar Wintera 195/65 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:4.000 ден.3.000 ден.

Зимска гума Tigar Wintera 205/55 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:4.800 ден.3.600 ден.

Зимска гума Tigar Wintera 225/45 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:5.250 ден.3.938 ден.

Зимска гума Pirelli W190S3 195/65 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:10.130 ден.7.598 ден.

Зимска гума Pirelli W210S2 205/55 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:6.990 ден.5.243 ден.

Зимска гума Pirelli W190S2 205/55 R ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.380 ден.2.535 ден.

Nankang N-607+ (ALL SEASON) 175/65 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:3.690 ден.2.768 ден.

Nankang N-607+ (ALL SEASON) 195/50 ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи