Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Плочки
 • Санитарии
 • Бањи - опрема и опремување
 • Водоводна опрема и материјали
 • Керамика - производи
 • Бои И Лакови - Трговија
 • Градежни Материјали
 • Електрика
 • Подови - Ламинатни
 • Хидроизолација
 • Железарија
 • Лепила - Производство И Трговија
 • Ентериер - Уредување И Реновирање
 • Мебел - Продавници И Салони
 • Фасади - Материјали И Изведба
 • Врати - Внатрешни (Собни Врати)
 • Градежништво - Завршни Работи
 • Градежни Материјали За Изолација
 • Градежни Фирми И Претпријатија
 • Кровови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Плочки во Скопје


Керамикс


 • Адреса: Никола Пушкаров 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КераПро


 • Адреса: бул.Илинден 97
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конструкта


 • Адреса: Васил Ѓоргов 21 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корни


 • Адреса: Ул.1520 бр.8 Борис Трајковски (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7857 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коцко Инженеринг


 • Адреса: ул.532 бр.41, с.Марино
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7863 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

плочки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КЦ Хоме


 • Адреса: Топанска 40
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љупчо пром


 • Адреса: Благоја Стефковски 68
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мега Куманово


 • Адреса: Борис Трајковски 62 (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мелмакс бм


 • Адреса: Јадранска магистрала б.б. (Качанички пат)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НК керамика


 • Адреса: Борис Трајковски 21-5/22 (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пера Керамик


 • Адреса: Цветан Димов 166
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Порцелано амбиент


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 17-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рико Трејд


 • Адреса: Московска 4-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Санмарти


 • Адреса: Јадранска Магистрала 133
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сан Керамикс - San Ceramics


 • Адреса: Цветан Димов 210
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славија ком


 • Адреса: Христо Татарчев 4-б (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смарт сити


 • Адреса: Мирче Оровчанец 1/9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 72 | | | веќе видена

Финансирање на енергетска ефикасност и програма за споделување на ризик со Шпаркасе банка Македонија АД Скопје €5 милиони од ГЕФФ ( GEFF ) кредитите за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи