Pleksus duo


 • Adresa: Jane Sandanski 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9418 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë

  Fizart


  • Adresa: Rr.180 nr.23
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈9419 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

  Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226301_34.png?t=true&w=300&h=300

  Sulejman medika


  • Adresa: Bukureshka 5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9441 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

  Физикалните терапевти ги учат пациентите како да ја спречуваат или подобруваат нивната состојба, така што ќе постигнат долгорочни здравствени придобивки.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582034276_35.png?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Fizio medika


  • Adresa: Goce Delçev 12
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈9499 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

  Praktika e specializuar në mjekësinë fizike dhe rehabilitimin.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490014800_16.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Fizioplus medika


  • Adresa: Ferid Murati 5/1 lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9442 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  Специјалистичка ординација за физикална медицина и рехабилитација

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572608303_92.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Халкбанк како институција која води сметка за своите клиенти кои во овие тешки моменти за нормално деловно работење се со спречени или намалени промети и ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj