Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Candy & confectioneries retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias - restaurants in Struga

Angela


 • Address : Dimitar Vlahov 2
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

Italiano


 • Address : Kej Boris Kidric b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Kastelo


 • Address : Kej 8-mi Noemvri 9
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км

Mema


 • Address : Partizanska 6-a
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

Roma


 • Address : Plostad na Revolucijata b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Roma 1996


 • Address : Plostad na Revolucijata 2
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км

Struga


 • Address : Marsal Tito 27
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

Ubajna


 • Address : Kej Boris Kidric 25
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

Versus beach bar


 • Address : Vlado Maleski-Tale 1
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

Map

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel