Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias - restaurants in Gevgelija

Bakardi 10


 • Address : Radovan Kovacevic 1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Eldorado


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 42
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Sun from 08:00 to 12:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Enjoy


 • Address : Marsal Tito 96
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км

Uno


 • Address : 7-mi Noemvri 72/1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00

Map

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel